Başa dön
Sosyal Medya

Demirören İstiklal

Demirören İstiklal Alışveriş / Yaşam Merkezi ve bünyesinde yer alan mağaza ve restaurant ve kafelerin sosyal medya stratejisi ve içerik yönetimi Brand Studio tarafından gerçekleştiriliyor.

Amaç:

Demirören İstiklal’in sosyal mecralarında Demirören İstiklal’i, İstiklal Caddesi’ni ve avm içindeki mağazaları öne çıkararak, hedef kitlemize Alışveriş / Yaşam Merkezi içerisindeki dünyaydan, etkinlik ve kampanyalardan haberdar ederek marka bağlılığı yaratmayı amaçladık.

Başarıya götüren sonuçlar

Demirören İstiklal’in mevcut iletişimine retro karakterler ekleyerek ve bu karakterleri kimi paylaşımlarda konuşturarak hesapları yaşayan birer hesap haline getirdik ve zamanla bu konsepte iletişimin her mecrasında profesyonel bir bakış açısıyla yer vererek ilerlemeye devam ettik. Avm içerisinde düzenlenen etkinlikleri sosyal medya hesaplarına yansıttık ve böylece hesapları daha güncel ve yaşayan hesaplar haline getirdik. Mevsimsel iletişim için Sosyal Medya ile kısıtlı kalmayıp basılı bir ‘Mecmua’ konsepti geliştirdik. Mecmua'da makyaj tüyolarından sokak modasına, burçlardan bulmaca etkinliklerine kadar bir çok konuya yer verdik ve geleneksel dergi anlayışını Demirören İstiklal’in karakterine uyarladık.

  • Mecralar

    Demirörenistiklal.com, Demirören İstiklal sosyal medya hesapları, Mecmua Basılı Dergi,

  • Tarih

    14 Şubat 2019-Proje devam etmektedir.

  • Marka

    Demirören İstiklal

Projeyi Aç


Benzer bir ihtiyacınız mı var?

Bize projenizden bahsedin